Bombki z logo

Spersonalizowane ozdoby na choinkę dla twojej firmy

 

Nie ma zapewne miejsca pracy, w którym to, w okresie świątecznym chlebodawca nie postawiłby choinki by {prowadzić swoich pracowników w świąteczny klimat. Nasuwa się w związku z tym pytanie jak ozdobić drzewko aby wyglądało ciekawie a także klimatycznie? My sugerujemy bombki z logo danej firmy, które dla państwa stworzymy.

 

Choinka a także zwyczaj ubierania wiecznie zielonego drzewka pojawiła się w naszej kulturze na przełomie XVIII i XIX wieku i przywędrowała z Niemiec. Od tamtej pory jest nieodzownym detalem świąt i cieszy nasze oko porywającymi ozdobami. Aniołki, gwiazdeczki, piernikowe ludziki a także serduszka zostawmy do wieszania na drzewku, które stoi w naszym mieszkaniu. W pracy zadbajmy o zjawiskowość dekoracji oraz odniesienie do naszej firmy zamawiając bombki z logo. Proponujemy wysokiej jakości wydruk wykonywany metodą termodruku na szklanych bombkach różnorodnej wielkości w zależności od zapotrzebowań użytkownika. Wymiar napisu albo grafiki logo jest uzależniona od tego jakiej średnicy bombki zamówi nasz użytkownik. Posiadamy ogromny wybór kolorystyki bombek, wobec tego każdy bez wątpienia odszuka coś dla siebie. Naturalnie barwa musimy dostroić tak by akuratnie harmonizował z naszym logo – nie chcemy w końcu by było niewyraźne, jednakże spokojnie od tego jest nasz sztab odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma skupia się na pełnym zadowoleniu konsumenta – stawiamy na jakość a przy tym dyspozycyjność w razie gdyby zaszła konieczność doradzenia, objaśnienia lub skorygowania pewnych pomyłek.

 

Dzięki tej odkrywczej metodzie nasze luksusowe bombki z logo przysporzą prestiżu firmie, ustawionej tam choince – unikatowego designu, co zapewni pracownikom wyśmienite samopoczucie oraz wprowadzi ich w świąteczny nastrój.